O nas

Witamy na naszej stronie

 

Jesteśmy firmą audytorską założoną w 2000 roku z siedzibą w Katowicach. Nasza Spółka została wpisana na listę podmiotów uprawionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Polską  Izbę Biegłych Rewidentów, pod numerem 2302.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

Proponujemy Państwu profesjonalne usługi świadczone przez zespół, którym kierują doświadczeni biegli rewidenci.

 


 

Ze względu na to, że rocznie wykonujemy ponad 100 audytów, możemy się wykazać dużym doświadczeniem w badaniu jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych. Przeprowadzaliśmy audyty Spółek notowanych na GPW oraz audyty części finansowych prospektów emisyjnych. Braliśmy udział we wdrożeniach MSR/MSSF.

W naszej kancelarii pracuje czterech biegłych rewidentów, którzy wraz z aplikantami oraz asystentami tworzą doświadczoną grupę fachowców. Ten zespół pozwala nam na sprostanie nawet najtrudniejszym wyzwaniom.


 

Nasza Kancelaria oferuje nie tylko usługi z zakresu rewizji finansowej. Posiadamy także biuro rachunkowe, które oferuje kompleksowy zakres usług księgowych. Świadczymy obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadrowo-płacową dla podmiotów o różnej formie prawnej i profilu działalności. Nasza wieloletnia praktyka i doświadczenie zawodowe potwierdza zaufanie dużej liczby klientów.

Naszym Klientom oferujemy nie tylko rzetelne usługi audytorskie i księgowe, ale także wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych w postaci bieżącej i wiarygodnej informacji o sytuacji majątkowej i wyniku finansowym Jednostki. Doradzamy przy rozwiązywaniu problemów, aby zabezpieczyć Jednostkę przed ryzykiem podatkowym, prawnym i finansowym.

Cechuje nas indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta, tak aby powierzony zakres zadań został zrealizowany na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową usługę według najlepszych standardów, co zapewnia bezpieczeństwo naszego Klienta.

Cały czas staramy się pomyślnie realizować nasz cel – zapewnienie wysokiej jakości usług poprzez znajdowanie skutecznych i efektywnych rozwiązań spełniających oczekiwania naszych klientów.

Nasz Zarząd:

  • Zofia Kaniuk – Prezes Zarządu / Biegły rewident
  • Katarzyna Ploszke – Wiceprezes Zarządu/ Biegły rewident
  • Ireneusz Wójciga- Wiceprezes Zarządu / Biegły rewident

 

Sprawozdania z przejrzystości:

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

 

RODO Rewido